Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi eu nulla vehicula, sagittis tortor id, fermentum nunc. Donec gravida mi a condimentum rutrum. Praesent aliquet pellentesque nisi.
Image thumbnail

NASZE WINA

Kolekcja naszych win

Mamy przyjemność przedstawić kolekcję naszych win. W każde z nich włożyliśmy całe serce i dużo pracy. Mamy nadzieję, że przypadną Państwu do gustu.

Solaris
2021

Wino białe wytrawne z Niemieckiej odmiany Solaris, zawartość alkoholu 13%. Jest dobrze zbalansowane, bez wystającej kwasowości. Aktualnie jest to jedno z najlepszych naszych win.  Proponujemy  degustować wino  w temperaturze 8-11 °C. Smakowo idealne  z rybami, owocami morza, sałatkami, białym mięsem.

Zweigelt
2021

Wino różowe półwytrawne, z Austriackiej odmiany Zweigelt.    Zawartość alkoholu 12 %. Jest to wino jednoodmianowe. Wino ma dobrze zbalansowaną kwasowość  i delikatnie słodki finnish.

Cuvee (niedostępne)
2019

Wino białe wytrawne, łagodne i nisko kwasowe o zawartości alkoholu 14%. Jest to wino jednoodmianowe wytworzone z dobrze dojrzałych winogron niemieckiej odmiany Johanniter. Wino jest  w smaku łagodne, pełne, mineralne o delikatnym aromacie owoców słodkich. Mocno schłodzone do ok 8 °C dobrze komponuje się z potrawami z mięs białych i czerwonych.

Białe Półwytrawne
2021

Wino białe półwytrawne, zawartość alkoholu 12,5%. Jest to kupaż odmian Jutrzenka, Johanniter, Seyval Blanc, lekki, o rześkim cytrusowym aromacie. Delikatnie wyczuwalny słodki smak dobrze komponujesię z wyraźną kwasowością. Proponujemy  degustować wino  w temperaturze 8-11 °C. Smakowo idealne  z rybami, owocami morza, sałatkami, białym mięsem.

Regent
2021

Wino czerwone wytrawne, aksamitne w ustach, o wyjątkowo niskiej kwasowości  . Zawartość alkoholu 12 %. Jest to wino jednoodmianowe, długo macerowane i mocno wybarwione, Wino jest dobrze zbudowane, z wyczuwalnymi taninami oraz aromacie owoców czerwonych i dębu. Wino podawane w temperaturze 16-18 °C jest idealną propozycją do degustacji  z ciężkimi pikantnymi posiłkami .Fantastycznie smakuje również samo bez posiłków.

Johanniter
2021

Wino białe półwytrawne, o wyczuwalnej kwasowości, delikatnie słodkim finnishu i zawartości alkoholu 12%. Jest to wino jednoodmianowe z winogron Niemieckiej odmiany Johanniter. Mocno schłodzone do ok 8 °C dobrze komponuje się z potrawami z mięs białych i czerwonych.

Riesling
2020

Riesling 2020 to wino białe półwytrawne o zawartości alkoholu 12%, dobrze wyczuwalnej kwasowości, delikatnie słodkim finnishu. Jest to wino jednoodmianowe z winogron Niemieckiej odmiany Riesling. Idealnie nadaje się do dań z ryb, owoców morza, drobiu. Temperatura podania 8-11 °C.

Czerwone Wytrawne
2021

Wino jest kupażem odmian: Regent, Cabernet Cortis, Cabernet Cantor i Leon Millot o zawartości alkoholu 12%.  Jest to lekkie wytrawne wino czerwone, o zbalansowanej kwasowości, aksamitne w ustach, z wyczuwalnymi taninami oraz aromatami wiśni i dębu.Dobrze komponuje się z lżejszymi potrawami z wieprzowiny, rybami. Proponujemy podawać wino w temperaturze 16-18 °C

Cuvée 2020
2021

Wino wytrawne o zawartości alkoholu 12,5%, w smaku pełne, o niskiej kwasowości ze względu na drugą fermentację.  Jest to kupaż odmian: Seyval Blanc, Johanniter, Jutrzenka. Schłodzone do ok 8-10 °C idealnie komponuje się z potrawami z owoców morza, ryb i mięs białych,.