Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi eu nulla vehicula, sagittis tortor id, fermentum nunc. Donec gravida mi a condimentum rutrum. Praesent aliquet pellentesque nisi.
Image thumbnail

NASZE WINA

Kolekcja naszych win

Mamy przyjemność przedstawić kolekcję naszych win. W każde z nich włożyliśmy całe serce i dużo pracy. Mamy nadzieję, że przypadną Państwu do gustu.

Półwytrawne
2019

Wino białe półwytrawne, zawartość alkoholu 11%. Jest to kupaż odmian Jutrzenka, Johanniter, Seyval Blanc, lekki, o rześkim cytrusowym aromacie. Delikatnie wyczuwalny słodki smak dobrze komponujesię z wyraźną kwasowością. Proponujemy  degustować wino  w temperaturze 8-11 °C. Smakowo idealne  z rybami, owocami morza, sałatkami, białym mięsem.

Regent
2019

Wino czerwone wytrawne, aksamitne w ustach, o wyjątkowo niskiej kwasowości  . Zawartość alkoholu 13 %. Jest to wino jednoodmianowe, długo macerowane i mocno wybarwione, Wino jest dobrze zbudowane, z wyczuwalnymi taninami oraz aromacie owoców czerwonych i dębu. Wino podawane w temperaturze 16-18 °C jest idealną propozycją do degustacji  z ciężkimi pikantnymi posiłkami .Fantastycznie smakuje również samo bez posiłków.

Johanniter
2019

Wino białe wytrawne, łagodne i nisko kwasowe o zawartości alkoholu 14%. Jest to wino jednoodmianowe wytworzone z dobrze dojrzałych winogron niemieckiej odmiany Johanniter. Wino jest  w smaku łagodne, pełne, mineralne o delikatnym aromacie owoców słodkich. Mocno schłodzone do ok 8 °C dobrze komponuje się z potrawami z mięs białych i czerwonych.

Riesling
2019

Riesling 2018 to wino białe wytrawne o zawartości alkoholu 13%. Wytworzone  z dojrzałych owoców co pozwoliło na uzyskanie nietypowego dla innych odmian aromatu nafty i dojrzałych owoców. W ustach pełne, aksamitne. Idealnie nadaje się do dań z ryb, owoców morza, drobiu. Temperatura podania 8-11 °C.

Czerwone Wytrawne
2019

Wino jest kupażem dwóch odmian: Regent i Leon Millot o zawartości alkoholu 12%.  Jest to lekkie wytrawne wino czerwone , o zbalansowanej kwasowości, aksamitne w ustach, z wyczuwalnymi taninami oraz aromatami wiśni i dębu.Dobrze komponuje się z lżejszymi potrawami z wieprzowiny, rybami. Proponujemy podawać wino w temperaturze 16-18 °C

Cuvée (niedostępne)
2018

Wino wytrawne o zawartości alkoholu 13,5%, w smaku mineralne, delikatne i zbalansowane. Charakteryzuje się intensywnymi aromatami kwiatów i owoców cytrusowych. Jest to kupaż odmian: Jutrzenka, Johanniter, Seyval Blanc. Schłodzone do ok 8-10 °C idealnie komponuje się z potrawami z owoców morza, ryb i mięs białych,.